Partnerring 999 Tantal, 500 Palladium Diamant 0.03 ct, 3 Steine, w-si
- Made in Germany
- Mit 3 strahlenden Diamanten in w-si Qualität
- Ringprofil: aussen und innen leicht bombiert
- Die Ringbreite beträgt 4 mm
- Kostenlose Lieferung
| Bestellnummer | 614593 |
| Produktionsnummer | 59769/008/003/XU00 |
| Schmuckart | Partnerring |
| Material | 999 Tantal |
| Steine | Diamant 0.03 ct, 3 Steine, w-si |
| Ringbreite | 4 mm |
| Ringprofil | aussen und innen leicht bombiert |
| Ringrille | poliert |
| Marke | TeNo |
| Herkunft | Made in Germany |
| Einheit | Stk. |
| Für | Damen |
| Gewicht | ca. 6.2 g |
| Materialstärke | 2 mm |
| Oberfläche | gebürstet |
Price
- Regular price
- €1.390,00
- Sale price
- €1.390,00
- Regular price
-
RECOMMENDED FOR YOU
MANUFACTURING AND QUALITY
Material, form, and craftsmanship are paramount. Each piece of jewelry is meticulously crafted – clear in expression, reliable in quality. In our workshop, we combine precise technology with artisanal expertise. We consciously select materials such as titanium, carbon, tantalum, and precious metals, processing them with a high degree of vertical integration. This results in jewelry for everyday wear with lasting quality.
Introduction to this section
Complementary Products




